Фитнес клуб "Sport Planet"Фітнес клуб «Sport Planet» працює з 2015 року, наша команда має багато досвіду , щоб допомогти кожному клієнту у досягненні встановленої цілі !
В нас ви зможете відвідати
Студію «Fly&Pole» для занять Пілонним спортом (Pole Dance) , та Повітряной гімнастикою (Aerialsilks , Fly , Hoop ) і зали для групових і індивідуальних тренувань дорослим і дітям

У нашому клубі багато спортивних напрямов : Пілонний спорт для дітей і дорослих ( Pole Sport, Pole Kids) , Йога , Пілатес , Розтяжка, TRX , Twerk , Body Pump , 90-60-90 , ТАЕ-БО , Пресс-Ростяжка , Fly гімнастика (полотна, гамаки ) , Повітряне Кільце , Fly Pilates ( Пілатес з використанням гамаку ) , Port De Bras, Modern Dance , Strip Plastica.

Ми команда професіоналів , до складу якої входить фізичний терапевт з державною освітою , спеціаліст по масажним технікам і МФР (міофасціальному релізу), та досвідчені сертифіковані тренери !
Використовуючи професійний підхід до тренувань , допомагаємо кожному клієнту отримати задоволення від занять спортом і досягнути поставленої мети !
Усі тренування що пропонуєм , підійдуть новачкам і профі , усім не залежно від рівня спортивної підготовленості .

Наш Онлайн-сервіс , який застосовується для зручності у каммунікації з клієнтами , щоб було зручно у перегляді розклада тренувань , вартості абонементів ,
та для швидкого Online-запису на будь яке тренування .
У любий зручний для Вас час , маєте змогу записатися на тренування , або відмінити свій запис, мати власний профіль і відстежувати історію своїх відвідувань !


Managers
Photo Name Relation
Карина
Денис
Света

Instasport CRM - automation of fitness and sports clubs!